Zkušenosti zákazníků: Coombes

Flotila strojů Först společnosti Coombes

Jako multidisciplinární společnost působící v oblasti lesnictví, arboristiky a údržby zeleně, stavebního inženýrství, podpory ochrany životního prostředí a specializovaných silničních a železničních projektů po celé Velké Británii potřebuje společnost COOMBES spolehlivý a výkonný strojový park.

Když přišla řeč na investici do nové flotily štěpkovačů dřeva, měla společnost COOMBES, dlouhodobý zákazník Matta Smithe, oblastního manažera prodeje společnosti Först, několik klíčových priorit, jak vysvětluje projektový manažer Dan Wilks:

Potřebujeme dodavatele, kteří dokáží přizpůsobit své stroje našim potřebám. Spolehlivost je samozřejmě velmi důležitá, stejně jako vynikající poprodejní péče, když se něco pokazí.

Nedávná dodávka nových strojů společnosti COOMBES zahrnovala kolové i pásové štěpkovače od bezkonkurenčně nejvýkonnějších strojů ST6D42 a TR6D42 o výkonu 42 koní (nejvýkonnější 6″ štěpkovače na světě) až po „Krále příkopů“ XR8D s výkonem 55 koní a řídicím systémem Traxion, který je ideální pro jejich projekty údržby vegetace v okolí železnic.

Na otázku, proč společnost COOMBES nadále investuje do štěpkovačů Först, odpověděl Dan stručně a prakticky – přesně tak, jak byste od projektového manažera očekávali!

Stroje Först nabízejí dobrou trakci, výkonné motory a odhoz štěpky i do velké vzdálenosti. Velikost palivových nádrží také znamená, že můžeme pracovat celou směnu bez nutnosti doplňování paliva.

Kromě výkonu si tým COOMBES uvědomuje, že stroje, které se tak často používají na velkých projektech v náročných podmínkách, budou občas potřebovat poprodejní podporu. Jak potvrzuje Dan, špičkový tým zákaznického servisu FörstAssist je naštěstí vždy po ruce, aby v případě potřeby poskytl radu, podporu a opravy a minimalizoval tak prostoje:

Z našich zkušeností se společnost Först odlišuje především poprodejní péčí a efektivitou při odstraňování problémů, když se vyskytnou.

Nová dodávka sedmi strojů je upravena a připravena k práci na projektech po celé zemi. Myslíme si, že vypadá fantasticky. Když jsme Dana požádali, aby definoval stroje Först ve třech slovech, jeho odpověď na sebe nenechala dlouho čekat…

Výkonný. Všestranný. Oranžový.